• Українською
  • English
  • Русский
  • Стара версія
Україна здобула четверте місце на XI чемпіонаті світу з таеквондо серед юніорів у Таджикистані
Опубліковано 11 серпня 2014 року о 18:09

Збірна України успішно виступила на XI чемпіонаті світу серед юніорів з таеквондо ІТФ, який відбувся  у столиці Таджикистану місті  Душанбе з  7 по 11 серпня 2014 року.

У командних змаганнях українці завоювали одну золоту,  дві срібні й одну бронзову нагороди. В індивідуальних спарингах  українські спортсмени вибороли 3 золоті, 5 срібних та близько 20 бронзових медалей. Чотирикратно під зводами спортивного комплексу лунав Державний гімн України.

Перше місце у командному заліку посіла родоначальниця цього виду спорту Північна Корея, друге – Росія і третє – Таджикистан. Українці у командному заліку стали четвертими серед юніорів з 53-х країн, що прибули на світові змагання.

За пропозицією господарів чемпіонату, нагороди українським спортсменам вручив Посол України в Республіці Таджикистан Віктор Нікітюк.

В останній день перебування у Душанбе українську збірну гостинно зустріли у Посольстві України. Дипломати  ознайомили українських спортсменів з діяльністю дипустанови, побажали молодим таеквондістам успіхів у їхній спортивній кар’єрі.