Посольство України в Республіці Таджикистан

Київ 11:54

Тимчасовий повірений у справах України в Таджикистані В.В.Семенов зустрівся з Директором Агентства цивільної авіації при Уряді Таджикистану І.С.Субхонзодою

11 січня, 13:35

10 січня 2019 року Тимчасовий повірений у справах України в Республіці Таджикистан Віктор Семенов зустрівся з Директором Агентства цивільної авіації при Уряді Республіки Таджикистан Ікромом Субхонзодою.

У ході зустрічі сторони обговорили широке коло питань, що становлять взаємний інтерес, головне з яких – відновлення прямого авіасполучення між Україною та Таджикистаном відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Таджикистан про повітряне сполучення від 7 березня 2008 року.

У ході переговорів сторонам вдалося досягти порозуміння із ключових питань.

Останні новини

У МЗС України відзначили День Африки | 28 травня, 13:42

23 травня 2019 року виступом Державного секретаря МЗС України Андрія Заяця розпочався щорічний захід з нагоди відзначення Дня Африки на загальну тему „Участь України в операціях ООН з підтримання миру на Африканському континенті‟.

18 травня – День пам’яті жертв Геноциду Кримськотатарського народу | 18 травня, 13:28

З цієї нагоди у Посольстві України в Республіці Таджикистан було приспущено Прапор кримськотатарського народу.

8 травня – День пам’яті та примирення | 08 травня, 10:26

З нагоди Дня пам’яті та примирення і наближення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Тимчасовий повірений у справах України в Республіці Таджикистан Віктор Семенов відвідав Раду ветеранів війни та праці міста Душанбе.  

З нагоди 33-ої річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції, Тимчасовий повірений у справах України в Республіці Таджикистан Віктор Семенов здійснив робочі поїздки до м. Худжанд та м. Норак. | 02 травня, 09:15

Під час поїздки до м. Худжанд В.Семенов взяв участь у засіданні Конференції та VI з’їзді громадської організації «Союз інвалідів Чорнобиля» Республіки Таджикистан, а також у заходах, присвячених вшануванню пам’яті загиблих у цій страшній катастрофі.

Зустріч з керівництвом ПрАТ "Дніпро-Спецгідроенергомонтаж" | 15 квітня, 13:42

15 квітня ц.р. у Посольстві України в Республіці Таджикистан відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Республіці Таджикистан В.В.Семенова з делегацією українського підприємства ПрАТ "Дніпро-Спецгідроенергомонтаж" на чолі з головою правління цієї установи Ю.М.Ковальовим, під час якої були обговорені питання сучасного стану та перспектив участі вітчизняних фахівців у гідроенергетичних проектах Таджикистану.