Посольство України в Республіці Таджикистан

Київ 16:27

Тимчасовий повірений у справах України в Таджикистані В.В.Семенов зустрівся з Директором Агентства цивільної авіації при Уряді Таджикистану І.С.Субхонзодою

11 січня, 13:35

10 січня 2019 року Тимчасовий повірений у справах України в Республіці Таджикистан Віктор Семенов зустрівся з Директором Агентства цивільної авіації при Уряді Республіки Таджикистан Ікромом Субхонзодою.

У ході зустрічі сторони обговорили широке коло питань, що становлять взаємний інтерес, головне з яких – відновлення прямого авіасполучення між Україною та Таджикистаном відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Таджикистан про повітряне сполучення від 7 березня 2008 року.

У ході переговорів сторонам вдалося досягти порозуміння із ключових питань.

Останні новини

Посольство України в Таджикистані вітає з Днем Державного прапору. Хай квітне Україна: вільна, сильна і єдина | Сьогодні, 11:17

23 серпня на честь Дня Державного Прапора у Посольстві України в Республіці Таджикистан відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. 

Посол України вручив копії вірчих грамот | 06 серпня, 15:15

6 серпня Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Таджикистан Василь Серватюк вручив копії вірчих грамот заступнику Міністра закордонних справ Республіки Таджикистан Саїдзоді Зохіру Озоду.

У МЗС України відзначили День Африки | 28 травня, 13:42

23 травня 2019 року виступом Державного секретаря МЗС України Андрія Заяця розпочався щорічний захід з нагоди відзначення Дня Африки на загальну тему „Участь України в операціях ООН з підтримання миру на Африканському континенті‟.

18 травня – День пам’яті жертв Геноциду Кримськотатарського народу | 18 травня, 13:28

З цієї нагоди у Посольстві України в Республіці Таджикистан було приспущено Прапор кримськотатарського народу.

8 травня – День пам’яті та примирення | 08 травня, 10:26

З нагоди Дня пам’яті та примирення і наближення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Тимчасовий повірений у справах України в Республіці Таджикистан Віктор Семенов відвідав Раду ветеранів війни та праці міста Душанбе.