Посольство України в Республіці Таджикистан

Київ 19:40

Тимчасовий повірений у справах України в Таджикистані В.В.Семенов зустрівся з Директором Агентства цивільної авіації при Уряді Таджикистану І.С.Субхонзодою

11 січня, 13:35

10 січня 2019 року Тимчасовий повірений у справах України в Республіці Таджикистан Віктор Семенов зустрівся з Директором Агентства цивільної авіації при Уряді Республіки Таджикистан Ікромом Субхонзодою.

У ході зустрічі сторони обговорили широке коло питань, що становлять взаємний інтерес, головне з яких – відновлення прямого авіасполучення між Україною та Таджикистаном відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Таджикистан про повітряне сполучення від 7 березня 2008 року.

У ході переговорів сторонам вдалося досягти порозуміння із ключових питань.

Останні новини

Зустріч у Міністерстві сільського господарства Республіки Таджикистан | 15 березня, 09:39

15 березня ц.р. відбулася зустріч з Тимчасового повіреного у справах України у Республіці Таджикистан В.В.Семенова з начальником Управління аграрної політики та моніторингу продовольчої безпеки Міністерства сільського господарства Республіки Таджикистан Б.Г.Назаровим.

День Тараса Шевченка у Посольстві України в Таджикистані | 12 березня, 08:47

11 березня ц.р. у приміщенні Посольства України у Республіці Таджикистан було проведено захід з нагоди 205-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Зустріч з комерційним директором авіакомпанії «Сомон Ейр» | 11 березня, 12:49

11 березня ц.р. Тимчасовий повірений у справах України в Республіці Таджикистан Віктор Семенов провів зустріч з комерційним директором авіакомпанії «Сомон Ейр» Абдулкосимом Валієвим.

26 лютого – День кримського спротиву | 26 лютого, 16:15

26 лютого ц.р. у приміщенні Посольства України у Республіці Таджикистан було проведено захід з нагоди Дня кримського спротиву російській окупації.

Зустріч з керівництвом державного підприємства "Електроважмаш" | 25 лютого, 13:55

25 лютого ц.р. у Посольстві України в РТ відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Республіці Таджикистан В.Семенова з делегацією державного підприємства «Електроважмаш» на чолі з в.о. директора цієї установи Д.Костюком, під час якої були обговорені питання сучасного стану та перспектив участі вітчизняних фахівців у гідроенергетичних проектах Таджикистану.