Посольство України в Республіці Таджикистан

Київ 19:23

Шевченківські читання у Посольстві України в Таджикистані

10 березня 2017, 10:31

9 березня 2017 року в Посольстві України в Республіці Таджикистан пройшли традиційні Шевченківські читання, присвячені 203-й річниці від дня народження Великого Кобзаря.

 

Гості Посольства переглянули документальний фільм про художню спадщину Тараса Шевченка, почули улюблені вірші великого поета, послухали концерт української і таджицької музики.

Посол України в Таджикистані Віктор Нікітюк наголосив на актуальності шевченківської творчості в умовах зовнішньої агресії, перед якою постала Українська Держава.

Захід відвідали представники української діаспори і таджицької громадськості, дипломати і журналісти.     

Останні новини

27 листопада 2018 року – 100 років Національній академії наук України та сторічний ювілей її Президента Б.Є.Патона | 27 листопада, 14:26

У листопаді ц.р. відзначається 100-річний ювілей Національної академії наук України.

24 листопада 2018 року – День пам’яті жертв Голодоморів | 24 листопада, 11:37

24 листопада ц.р. у Посольстві України в Таджикистані було проведено захід з нагоди Дня пам’яті жертв Голодоморів.  

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада 2018 року у Посольстві України в Таджикистані відбулася виставка картин українських та таджицьких художників. | 22 листопада, 08:44

У своєму виступі Тимчасовий повірений у справах України в Республіці Таджикистан Віктор Семенов наголосив на доленосному значенні для України та українців подій «Помаранчевої» Революції та Революції Гідності, а також розповів гостям установи про триваючу зовнішню агресію на Донбасі та тимчасову окупацію Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

Посол України в Таджикистані відвідав душанбінську школу | 15 листопада, 15:16

15 листопада 2018 року Посол України в Республіці Таджикистан Віктор Нікітюк відвідав на запрошення таджицької сторони 42-гу середню школу м. Душанбе, де привітав учнів та адміністрацію навчального закладу із знаменними подіями, що відзначатимуться 16 листопада – День Президента Таджикистану та запуск першого агрегату Рогунської ГЕС, у спорудженні якої беруть участь і українські товаровиробники.   

Президент Афганістану прийняв Посла України | 14 листопада, 14:31

14 листопада 2018 року Президент Афганістану Ашраф Гані прийняв Посла України в Республіці Таджикистан та Ісламській Республіці Афганістан за сумісництвом Віктора Нікітюка з нагоди завершення дипломатичної місії.