Посольство України в Республіці Таджикистан

Київ 19:23

У Душанбе відзначено День Соборності України

21 січня 2017, 10:17

20 січня 2017 року у Посольстві України в Республіці Таджикистан відбувся святковий захід, присвячений Дню Соборності України.

Гості Посольства подивилися документальну стрічку про історичні події Злуки українських земель 1919 року, послухали концерт української музики у виконанні студентів Коледжу мистецтв ім. Ахмада Бобокулова міста Душанбе при Міністерстві культури Таджикистану і Таджицького державного медичного університету ім. Абуалі ібні Сіно, відзначили подарунками учасників виставки дитячої творчості, покуштували українські страви.

Посол України в Республіці Таджикистан Віктор Нікітюк наголосив на важливості Дня Соборності України для консолідації української нації та відновлення територіальної цілісності України в умовах зовнішньої агресії.

У заході взяли участь представники української діаспори, таджицької громадськості, дипломатичного корпусу та ЗМІ. 

Останні новини

27 листопада 2018 року – 100 років Національній академії наук України та сторічний ювілей її Президента Б.Є.Патона | 27 листопада, 14:26

У листопаді ц.р. відзначається 100-річний ювілей Національної академії наук України.

24 листопада 2018 року – День пам’яті жертв Голодоморів | 24 листопада, 11:37

24 листопада ц.р. у Посольстві України в Таджикистані було проведено захід з нагоди Дня пам’яті жертв Голодоморів.  

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада 2018 року у Посольстві України в Таджикистані відбулася виставка картин українських та таджицьких художників. | 22 листопада, 08:44

У своєму виступі Тимчасовий повірений у справах України в Республіці Таджикистан Віктор Семенов наголосив на доленосному значенні для України та українців подій «Помаранчевої» Революції та Революції Гідності, а також розповів гостям установи про триваючу зовнішню агресію на Донбасі та тимчасову окупацію Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

Посол України в Таджикистані відвідав душанбінську школу | 15 листопада, 15:16

15 листопада 2018 року Посол України в Республіці Таджикистан Віктор Нікітюк відвідав на запрошення таджицької сторони 42-гу середню школу м. Душанбе, де привітав учнів та адміністрацію навчального закладу із знаменними подіями, що відзначатимуться 16 листопада – День Президента Таджикистану та запуск першого агрегату Рогунської ГЕС, у спорудженні якої беруть участь і українські товаровиробники.   

Президент Афганістану прийняв Посла України | 14 листопада, 14:31

14 листопада 2018 року Президент Афганістану Ашраф Гані прийняв Посла України в Республіці Таджикистан та Ісламській Республіці Афганістан за сумісництвом Віктора Нікітюка з нагоди завершення дипломатичної місії.