Посольство України в Республіці Таджикистан

Київ 02:20

Вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів у Посольстві України в Таджикистані

26 листопада 2016, 10:39

З нагоди вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів 26 листопада 2016 року у Посольстві України в Республіці Таджикистан відкрито експозицію документальних матеріалів «Голодомор – геноцид української нації».

Останні новини

18 травня – День пам’яті жертв Геноциду Кримськотатарського народу | 18 травня, 13:28

З цієї нагоди у Посольстві України в Республіці Таджикистан було приспущено Прапор кримськотатарського народу.

8 травня – День пам’яті та примирення | 08 травня, 10:26

З нагоди Дня пам’яті та примирення і наближення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Тимчасовий повірений у справах України в Республіці Таджикистан Віктор Семенов відвідав Раду ветеранів війни та праці міста Душанбе.  

З нагоди 33-ої річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції, Тимчасовий повірений у справах України в Республіці Таджикистан Віктор Семенов здійснив робочі поїздки до м. Худжанд та м. Норак. | 02 травня, 09:15

Під час поїздки до м. Худжанд В.Семенов взяв участь у засіданні Конференції та VI з’їзді громадської організації «Союз інвалідів Чорнобиля» Республіки Таджикистан, а також у заходах, присвячених вшануванню пам’яті загиблих у цій страшній катастрофі.

Зустріч з керівництвом ПрАТ "Дніпро-Спецгідроенергомонтаж" | 15 квітня, 13:42

15 квітня ц.р. у Посольстві України в Республіці Таджикистан відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Республіці Таджикистан В.В.Семенова з делегацією українського підприємства ПрАТ "Дніпро-Спецгідроенергомонтаж" на чолі з головою правління цієї установи Ю.М.Ковальовим, під час якої були обговорені питання сучасного стану та перспектив участі вітчизняних фахівців у гідроенергетичних проектах Таджикистану.

Зустріч у Міністерстві сільського господарства Республіки Таджикистан | 15 березня, 09:39

15 березня ц.р. відбулася зустріч з Тимчасового повіреного у справах України у Республіці Таджикистан В.В.Семенова з начальником Управління аграрної політики та моніторингу продовольчої безпеки Міністерства сільського господарства Республіки Таджикистан Б.Г.Назаровим.