Посольство України в Республіці Таджикистан

Київ 19:40

Робоча поїздка Посла України до Хатлонської області Республіки Таджикистан

06 вересня 2013, 18:29

6 вересня 2013 року Посол України Віктор Нікітюк здійснив робочу поїздку до Хатлонської області Республіки Таджикистан.

У ході поїздки відбулися зустрічі Посла з Головою Хатлонської області Гайбулло Афзаловим, Головою міста Курган-Тюбе Шаріфхоном Самієвим, Головою міста Дангара Махмадулло Сайдалієвим, Директором Кургантюбінського «Трансформаторного заводу» Зікірулло Бегматовим та Главою адміністрації вільної економічної зони «Дангара» Асламбеком Садуллоєвим, в ході яких розглянуто перспективи подальшого поглиблення взаємовигідної співпраці на двосторонньому та міжрегіональному рівні.

Під час відвідання Послом України Кургантюбінського «Трансформаторного заводу»  та вільної економічної зони «Дангара» було обговорено практичні аспекти реалізації рішень Спільної міжурядової українсько-таджицької комісії з питань економічного співробітництва.

Останні новини

Зустріч у Міністерстві сільського господарства Республіки Таджикистан | 15 березня, 09:39

15 березня ц.р. відбулася зустріч з Тимчасового повіреного у справах України у Республіці Таджикистан В.В.Семенова з начальником Управління аграрної політики та моніторингу продовольчої безпеки Міністерства сільського господарства Республіки Таджикистан Б.Г.Назаровим.

День Тараса Шевченка у Посольстві України в Таджикистані | 12 березня, 08:47

11 березня ц.р. у приміщенні Посольства України у Республіці Таджикистан було проведено захід з нагоди 205-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Зустріч з комерційним директором авіакомпанії «Сомон Ейр» | 11 березня, 12:49

11 березня ц.р. Тимчасовий повірений у справах України в Республіці Таджикистан Віктор Семенов провів зустріч з комерційним директором авіакомпанії «Сомон Ейр» Абдулкосимом Валієвим.

26 лютого – День кримського спротиву | 26 лютого, 16:15

26 лютого ц.р. у приміщенні Посольства України у Республіці Таджикистан було проведено захід з нагоди Дня кримського спротиву російській окупації.

Зустріч з керівництвом державного підприємства "Електроважмаш" | 25 лютого, 13:55

25 лютого ц.р. у Посольстві України в РТ відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Республіці Таджикистан В.Семенова з делегацією державного підприємства «Електроважмаш» на чолі з в.о. директора цієї установи Д.Костюком, під час якої були обговорені питання сучасного стану та перспектив участі вітчизняних фахівців у гідроенергетичних проектах Таджикистану.