Посольство України в Республіці Таджикистан

, Київ 17:35

У Таджикистані відзначено День Соборності України

23 січня, 12:26

22 січня 2018 року у Посольстві України в Республіці Таджикистан відбувся святковий захід з нагоди відзначення Дня Соборності України.

Гості дипломатичної установи були ознайомлені з історією цього славетного свята, переглянули документальну кінострічку про історичні події української революції 1918-1921 років, послухали концерт української, таджицької і класичної музики у виконанні артистів Республіканської середньої спеціальної школи-інтернату мистецтв імені Міратулло Атоєва та Коледжу мистецтв імені Ахмада Бобокулова міста Душанбе.

Свої талановиті роботи представили на виставку дитячого малюнку, присвячену Дню Соборності України, наймолодші учасники зустрічі. Серед гостей Посольства було поширено прес-реліз про історію об’єднання українських земель в Українську Народну Республіку та її героїчний захист у бою під Крутами.

У заході взяли участь представники української діаспори, таджицької громадськості, дипломатичного корпусу та ЗМІ.

 

Останні новини

Делегація Київського національного університету технологій та дизайну відвідала Дангарінський державний університет Таджикистану | 04 квітня, 09:51

3 квітня 2018 року Дангарінський державний університет Таджикистану відвідали виконувач обов’язків ректора Київського національного університету технологій та дизайну Віктор Каплун та проректор цього ж навчального закладу Віталій Чабан.

У Душанбе пройшов фестиваль туризму на честь свята Навруз | 23 березня, 09:30

22 березня 2018 року у Ботанічному саду міста Душанбе пройшов присвячений Міжнародному святу Навруз фестиваль туризму, організований Комітетом з питань туризму при Уряді Таджикистану.

У Душанбе відкрилися спортивні змагання дипломатичного корпусу, присвячені святу Навруз | 19 березня, 08:06

17 березня 2018 року в Душанбе відкрилися спортивні змагання серед дипломатичного корпусу, присвячені Міжнародному святу Навруз («Новий день»), який давні зороастрійці вважали початком нового року.

У Душанбе пройшли традиційні Шевченківські читання | 10 березня, 09:06

9 березня 2018 року у Посольстві України в Республіці Таджикистан пройшли традиційні Шевченківські читання, під час яких була презентована щойно видана Таджицьким державним педагогічним університетом імені Садріддіна Айні збірка творів Великого Кобзаря у перекладі таджицькою мовою.

У Душанбе відбувся показ документального фільму про гуманітарну місію українців на Донбасі | 01 березня, 07:35

З нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні та Дня опору кримчан російській агресії 28 лютого 2018 року у Посольстві України в Республіці Таджикистан відбувся показ нового документального фільму, присвяченого гуманітарній місії Всеукраїнського громадського об’єднання Союз «Народна пам'ять» з пошуку та евакуації загиблих на тимчасово окупованій частині Донбасу.