Посольство України в Республіці Таджикистан

, Київ 00:04

Посол України в Таджикистані здійснив робочу поїздку до міста Панджакент

18 грудня 2017, 08:43

15-17 грудня 2017 року Посол України в Республіці Таджикистан Віктор Нікітюк здійснив робочу поїздку до міста Панджакент Согдійської області Таджикистану.

Під час робочої поїздки Віктор Нікітюк зустрівся з мером Панджакенту Ісломом Зійозода та виступив з лекцією на тему «2017: 25-річчя дипломатичних відносин між Україною і Таджикистаном та 100-річчя української дипломатичної служби» перед студентами Таджицького педагогічного інституту у місті Панджакент.

Ректор Таджицького педагогічного інституту у місті Панджакент Муаззам Ансорі вручив Послу України диплом про присвоєння звання Почесного професора цього навчального закладу.

Таджицький педагогічний інститут у місті Панджакент, у якому навчаються близько 4-х тисяч студентів,  є першим і єдиним приватним вищим навчальним закладом Республіки Таджикистан. Місто Панджакент має понад 5-титисячолітню історію.      

 

Останні новини

Зустріч з журналістами у Посольстві України в Душанбе | 21 травня, 08:40

18 травня 2018 року в Посольстві України в Республіці Таджикистан відбулася зустріч з представниками Коаліції жінок журналістів Таджикистану.

Посли України та Афганістану відвідали афганську школу в Душанбе | 15 травня, 15:51

15 травня 2018 року Посол України в Республіці Таджикистан та Ісламській Республіці Афганістан Віктор Нікітюк та Посол Афганістану в Таджикистані Залмай Юнусі відвідали афганський ліцей «Сомонійон» міста Душанбе, у якому навчається близько 800 дітей громадян Афганістану.

Зустріч з ліквідаторами аварії на ЧАЕС у Посольстві України в Таджикистані | 02 травня, 08:29

З нагоди 32-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС 27 квітня 2018 року у Посольстві України в Республіці Таджикистан пройшла традиційна зустріч з представниками громадської організації Союз інвалідів Чорнобиля Таджикистану.