Посольство України в Республіці Таджикистан

, Київ 17:27

Посол України в Таджикистані здійснив робочу поїздку до міста Панджакент

18 грудня 2017, 08:43

15-17 грудня 2017 року Посол України в Республіці Таджикистан Віктор Нікітюк здійснив робочу поїздку до міста Панджакент Согдійської області Таджикистану.

Під час робочої поїздки Віктор Нікітюк зустрівся з мером Панджакенту Ісломом Зійозода та виступив з лекцією на тему «2017: 25-річчя дипломатичних відносин між Україною і Таджикистаном та 100-річчя української дипломатичної служби» перед студентами Таджицького педагогічного інституту у місті Панджакент.

Ректор Таджицького педагогічного інституту у місті Панджакент Муаззам Ансорі вручив Послу України диплом про присвоєння звання Почесного професора цього навчального закладу.

Таджицький педагогічний інститут у місті Панджакент, у якому навчаються близько 4-х тисяч студентів,  є першим і єдиним приватним вищим навчальним закладом Республіки Таджикистан. Місто Панджакент має понад 5-титисячолітню історію.      

 

Останні новини

Посол України в Таджикистані відвідав середню школу міста Душанбе | 12 лютого, 09:46

8 лютого 2018 року Посол України в Республіці Таджикистан Віктор Нікітюк на запрошення адміністрації середнього загальноосвітнього закладу №8 міста Душанбе взяв участь в урочистому зібранні учнів та педагогічного колективу школи, у якій навчаються й діти громадян України.

Зустріч з представниками українського підприємства «Індар» у Посольстві України в Таджикистані | 28 січня, 10:20

28 січня 2018 року у Посольстві України в Таджикистані відбулася зустріч Посла України в Республіці Таджикистан Віктора Нікітюка із Заступником директора української фармацевтичної фірми «Рідан-Інжинірінг» та українського підприємства «Індар» Людмилою Чумак, Начальником відділу зовнішньоекономічної діяльності з країнами СНД ПрАТ «Індар» Інною Бубновою, Головою Асоціації фармацевтів Республіки Таджикистан Рахматулло Махмадовим та  Деканом медико-фармацевтичного факультету Таджицького національного університету Нарзулло Саїдовим.

У Таджикистані відзначено День Соборності України | 23 січня, 12:26

22 січня 2018 року у Посольстві України в Республіці Таджикистан відбувся святковий захід з нагоди відзначення Дня Соборності України.

У Душанбе обговорено перспективи організації візиту таджицьких журналістів в Україну | 29 грудня 2017, 13:12

29 грудня 2017 року Посол України в Республіці Таджикистан Віктор Нікітюк прийняв у Посольстві України Головного редактора таджицької інформаційної агенції «Имрӯз.Tj»,  Секретаря Спілки журналістів Таджикистану Ножмиддина Шохонбодова.

Українці впроваджують систему екологічного моніторингу для Таджикистану | 26 грудня 2017, 12:46

26 грудня 2017 року  Посол України в Республіці Таджикистан Віктор Нікітюк прийняв у Посольстві України в Душанбе директора з питань роботи із зарубіжними клієнтами консорціуму українських компаній INTECRACY, що працює у галузі інформаційних технологій, Геннадія Аксьона та представника Програми розвитку ООН (UNDP) Сухроба Раупова.