Посольство України в Республіці Таджикистан

, Київ 00:05

У Душанбе обговорено перспективи українсько-таджицької співпраці в енергетичній галузі

14 грудня 2017, 08:05

13 грудня 2017 року у Душанбе відбулася зустріч Посла України в Республіці Таджикистан Віктора Нікітюка з Міністром енергетики та водних ресурсів Республіки Таджикистан Усмонали Юнусали Усмонзода.

Сторони обговорили стан реалізації домовленостей щодо співпраці двох країн в енергетичній галузі, досягнутих в рамках Спільної міжурядової українсько-таджицької комісії з економічного співробітництва, та перспективи її розвитку.

  Усмонали Усмонзода висловив задоволення наявним рівнем взаємодії між підприємствами двох країн, що спільно працюють на об’єктах гідроенергетики Таджикистану. Він також дав високу оцінку якості українського гідроенергетичного обладнання, яке довело свою надійність на  таджицьких ГЕС.

Віктор Нікітюк зі свого боку наголосив на готовності українських товаровиробників до поглиблення співпрацю з таджицькими партнерами у гідроенергетичній галузі та передав співрозмовникові конкретні пропозиції низки провідних підприємств України з цього приводу.      

Останні новини

Зустріч з журналістами у Посольстві України в Душанбе | 21 травня, 08:40

18 травня 2018 року в Посольстві України в Республіці Таджикистан відбулася зустріч з представниками Коаліції жінок журналістів Таджикистану.

Посли України та Афганістану відвідали афганську школу в Душанбе | 15 травня, 15:51

15 травня 2018 року Посол України в Республіці Таджикистан та Ісламській Республіці Афганістан Віктор Нікітюк та Посол Афганістану в Таджикистані Залмай Юнусі відвідали афганський ліцей «Сомонійон» міста Душанбе, у якому навчається близько 800 дітей громадян Афганістану.

Зустріч з ліквідаторами аварії на ЧАЕС у Посольстві України в Таджикистані | 02 травня, 08:29

З нагоди 32-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС 27 квітня 2018 року у Посольстві України в Республіці Таджикистан пройшла традиційна зустріч з представниками громадської організації Союз інвалідів Чорнобиля Таджикистану.