Посольство України в Республіці Таджикистан

, Київ 17:26

У Душанбе обговорено перспективи українсько-таджицької співпраці в енергетичній галузі

14 грудня 2017, 08:05

13 грудня 2017 року у Душанбе відбулася зустріч Посла України в Республіці Таджикистан Віктора Нікітюка з Міністром енергетики та водних ресурсів Республіки Таджикистан Усмонали Юнусали Усмонзода.

Сторони обговорили стан реалізації домовленостей щодо співпраці двох країн в енергетичній галузі, досягнутих в рамках Спільної міжурядової українсько-таджицької комісії з економічного співробітництва, та перспективи її розвитку.

  Усмонали Усмонзода висловив задоволення наявним рівнем взаємодії між підприємствами двох країн, що спільно працюють на об’єктах гідроенергетики Таджикистану. Він також дав високу оцінку якості українського гідроенергетичного обладнання, яке довело свою надійність на  таджицьких ГЕС.

Віктор Нікітюк зі свого боку наголосив на готовності українських товаровиробників до поглиблення співпрацю з таджицькими партнерами у гідроенергетичній галузі та передав співрозмовникові конкретні пропозиції низки провідних підприємств України з цього приводу.      

Останні новини

Посол України в Таджикистані відвідав середню школу міста Душанбе | 12 лютого, 09:46

8 лютого 2018 року Посол України в Республіці Таджикистан Віктор Нікітюк на запрошення адміністрації середнього загальноосвітнього закладу №8 міста Душанбе взяв участь в урочистому зібранні учнів та педагогічного колективу школи, у якій навчаються й діти громадян України.

Зустріч з представниками українського підприємства «Індар» у Посольстві України в Таджикистані | 28 січня, 10:20

28 січня 2018 року у Посольстві України в Таджикистані відбулася зустріч Посла України в Республіці Таджикистан Віктора Нікітюка із Заступником директора української фармацевтичної фірми «Рідан-Інжинірінг» та українського підприємства «Індар» Людмилою Чумак, Начальником відділу зовнішньоекономічної діяльності з країнами СНД ПрАТ «Індар» Інною Бубновою, Головою Асоціації фармацевтів Республіки Таджикистан Рахматулло Махмадовим та  Деканом медико-фармацевтичного факультету Таджицького національного університету Нарзулло Саїдовим.

У Таджикистані відзначено День Соборності України | 23 січня, 12:26

22 січня 2018 року у Посольстві України в Республіці Таджикистан відбувся святковий захід з нагоди відзначення Дня Соборності України.

У Душанбе обговорено перспективи організації візиту таджицьких журналістів в Україну | 29 грудня 2017, 13:12

29 грудня 2017 року Посол України в Республіці Таджикистан Віктор Нікітюк прийняв у Посольстві України Головного редактора таджицької інформаційної агенції «Имрӯз.Tj»,  Секретаря Спілки журналістів Таджикистану Ножмиддина Шохонбодова.

Українці впроваджують систему екологічного моніторингу для Таджикистану | 26 грудня 2017, 12:46

26 грудня 2017 року  Посол України в Республіці Таджикистан Віктор Нікітюк прийняв у Посольстві України в Душанбе директора з питань роботи із зарубіжними клієнтами консорціуму українських компаній INTECRACY, що працює у галузі інформаційних технологій, Геннадія Аксьона та представника Програми розвитку ООН (UNDP) Сухроба Раупова.