Посольство України в Республіці Таджикистан

, Київ 16:16

Вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів у Посольстві України в Таджикистані

26 листопада 2016, 10:39

З нагоди вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів 26 листопада 2016 року у Посольстві України в Республіці Таджикистан відкрито експозицію документальних матеріалів «Голодомор – геноцид української нації».

Останні новини

У Посольстві України в Душанбе відбулися заходи на честь ліквідаторів Чорнобильської аварії | Вчора, 16:46

27 квітня ц.р. у Посольстві України в Республіці Таджикистан відбулися пам’ятні заходи на честь таджикистанців, що брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У Таджикистані вшановано пам'ять жертв аварії на Чорнобильській АЕС | 27 квітня, 12:16

26 квітня ц.р. у місті Файзобод Республіки Таджикистан відбулася конференція, присвячена Міжнародному дню пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф.

Зустріч Посла України з Міністром транспорту Таджикистану | 20 квітня, 16:04

20 квітня 2017 року Посол України в Республіці Таджикистан Віктор Нікітюк зустрівся з Міністром транспорту Таджикистану Худойором Худойорзода.

У Кабулі підписано Угоду про створення українсько-афганської Спільної міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва | 18 квітня, 09:42

15 квітня 2017 року у столиці Афганістану місті Кабул відбулася церемонія підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Ісламської Республіки Афганістан про створення Спільної міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва.

Посол України відвідав Согдійську область Таджикистану | 06 квітня, 15:20

2-5 квітня 2017 року Посол України в Республіці Таджикистан Віктор Нікітюк здійснив робочу поїздку до Согдійської області Таджикистану, під час якої мав зустрічі з Головою області Абдурахмоном Кодірі, Головою міста Худжанд Мухаммадзода Маруфом, Головою міста Бустон Рухсорою Давлатзода, Генеральним директором Торгово-промислової палати Согдійської області Фірдавсом Шаріфзода, відвідав Вільну економічну зону «Сугд», Чкаловський машинобудівний завод та підприємство з випуску одягу «Giavoni Ltd. Khujand».